Işın Karaca’dan Gülşen’e Olay Yaratacak Bir Cevap Geldi!

Şarkıcı Gülşen’in giydiği cesur sahne kıyafetleri gündemden hiç düşmüyor biliyorsunuz ki. Gülşen’in sahne kıyafetlerini eleştirenler kervanına Işın Karaca da katılmış ve yaptığı yorumlarla gündem olmuştu hatırlarsanız. Gülşen’in kostümlerini ”Ben bir kız annesiyim” diyerek eleştiren Işın Karaca, Bay magazinin haberine göre yine ortalığı karıştıracak bir açıklamada bulundu.

İşte detaylar ?

Gülşen, konserlerinde tercih ettiği kıyafetlerle magazin gündeminden hiç düşmüyor ve ünlü ünsüz herkesin dilinde biliyorsunuz ki.

Sahne kıyafetleri sebebiyle birçok ünlü ismin tepkisine maruz kalan Gülşen’e bir tepki de meslektaşı Işın Karaca’dan gelmişti hatırlarsanız.

Işın Karaca, meslektaşı Gülşen’e şu sözlerle tepki göstermişti:

“Gülşen aslan gibi şarkıcı, efsane bir söz yazarı. Sadece ben de kız annesiyim o da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum. Son kostümünü görmedim, telefondan uzak durmaya söz verdim o yüzden bakmadım iyi çalışmalar”

Söyledikleriyle yetinmeyen Işın Karaca, daha sonra da şunları söyleyerek tepki çekmişti:

‘Kızıma da bir et parçası olmadığını, memeleriyle değil beyniyle iş yapmayı öğretiyorum. Bu söylediklerim lütfen cımbızlanmasın. Çünkü başkalarının totolarını konuşmaktan çok sıkıldım.’

Işın Karaca’nın bu ve bunun gibi yersiz tepkilerine bir süre sessiz kalan Gülşen, sonunda dayanamayarak bir açıklama yapmıştı.

Tüm bu olayların üzerine ve aldığı tepkilere rağmen hâlâ açıklama yapmaya devam eden Karaca, Gülşen’e ve “Şarkı söylerken çok bağırıyor” diyenlere cevap verdi.

Işın Karaca, “Ses var bende, sesimi bir yere sığdıramıyorum, sen de vücut kullanıyorsun” diyerek hem eleştirilere cevap verdi hem de Gülşen’e bir taş daha attı.

Işın Karaca’nın bu cevabı ortalığı karıştırır mı bilinmez ama Gülşen’i kızdıracağı kesin.

Siz Işın Karaca’nın cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir