Android İçin Vivaldi 6.5 Yayınlandı

Vivaldi Technologies, masaüstünün ardından Android için Vivaldi 6.5 tarayıcı güncellemesini yayınladı. Yeni sürüm arama kısayolları için yeni seçenekler ve özel sekmeler için ayrı bir arama motoru ayarlamanıza olanak tanıyan yeni bir gizlilik özelliği sunuyor.

Ek olarak, Vivaldi artık yalnızca adres çubuğuna yazdığınız web sitelerini değil, tüm tarama geçmişinizi tüm cihazlar arasında senkronize etme yeteneğine sahip. Tarama verilerinizin (geçmiş, şifreler, yer işaretleri, açık sekmeler, okuma listesi ve notlar) uygun şekilde şifrelendiğinin de altını çizelim. Bu, verilere yalnızca sizin erişebileceğiniz anlamına geliyor.

Özel sekmeler için ayrı arama motorları: Varsayılan arama motorunuz için çok hassas bir şeyi aramak istediğinizde, İnternet’te gezinmek bazen biraz daha fazla gizlilik gerektirir. Vivaldi artık özel sekmeler için ayrı bir arama motoru seçerek işleri biraz daha kolay ve özel hale getirmenize olanak tanıyor.

Yeni Arama Motoru Kısayolları seçenekleri: Artık arama isteğinden önce bir harf kullanarak arama motorları arasında geçiş yapılmasına olanak tanıyan Arama Motoru Kısayolu özelliğini kapatabilirsiniz.

Güncellemeyi Google Play Store üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir