Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya Deprem Bölgesinde Çocuklarla Birlikte Film İzledi

Acun Ilıcalı, sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ve karikatürist Varol Yaşaroğlu ile Hatay’da depremzede çocuklarla bir araya gelip, ‘Kral Şakir: Mikrop Avcıları’ animasyon filmini izledi.

Acun Ilıcalı, Çağla Ayça Altunkaya ve karikatürist Varol Yaşaroğlu Katar-Türkiye Konteyner Kardeşlik Kenti’nde çocuklarla birlikte film izledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş’ın da katıldığı etkinlikte Ilıcalı, çocukların arasına girdiği alanda fotoğraf taleplerini geri çevirmedi.

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Çağla Altunkaya’ya da ilgi büyüktü. Kadınlar ve çocuklar, Altunkaya ile fotoğraflar çektirdi.

Açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı daha güzel projelerinin olacağını açıkladı.

‘Çok mutluyuz. Varol ile birlikte çok güzel bir organizasyon yapıyoruz. Açıkcası artık bu saatten sonra bizim yapmamız gereken buradaki kardeşlerimizi mümkün olduğu derecede mutlu etmek. Daha güzel projelerimiz de var. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bugün onlara küçük bir sürpriz bir film gösterimi yapacağız. Çok da mutlu görüyorum onları. Bu da beni çok mutlu ediyor. Çocuklara karşı aşırı bir düşkünlüğüm var. 4 kız babası olarak da burada olmak benim için çok büyük mutluluk. İnşallah onların geleceğini daha güzel daha ümitli ve mutlu şekle getirmek için milletçe uğraşıyoruz. Güzel şeyler yaşatacağız onlara’ 

Acun Ilıcalı ve beraberindekiler daha sonra çocuklarla birlikte “Kral Şakir: Mikrop Avcıları” filmini izledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir